badaniagraczy.pl

Wszystko o grach i konsolach

Gry na wyłączność Xbox One. Poznaj tytuły
Xbox

Gry na wyłączność Xbox One. Poznaj tytuły!

Producenci konsol zawsze dbają o to, by ich klienci się nie nudzili. Oprócz tytułów multiplatformowych studia gier wydają też wersje ekskluzywne, dostępne tylko na konkretnym sprzęcie. Co przygotował Microsoft? Przedstawiamy gry na wyłączność Xbox One!

Od zawsze wiadomo, że pod względem gier exclusive zdecydowanie wygrywa Sony. Producent PS4 od zawsze proponuje więcej wysokobudżetowych tytułów, na które czekają gracze na całym świecie. Nie oznacza to jednak, że konsola Microsoft nie ma nic do zaoferowania. Sprawdź najlepsze gry na wyłączność Xbox One!

Gry na wyłączność Xbox One

W praktyce określenie „gry na wyłączność Xbox One” jest nie do końca zgodne z prawdą, ponieważ każda z nich jest dostępna także na PC z oprogramowaniem Windows. Ekskluzywność odnosi się więc tylko do konkurencyjnej platformy. Dla wielu osób jest to jedna z największych bolączek Xboxa, ale nie przekreśla jego potencjału.

Konsola Microsoft jest idealna dla osób korzystających z komputerów z innym oprogramowaniem (np. MacBooków). Świetnie sprawdza się też w przypadku osób, które po prostu preferują grę na padzie. Ograniczenia dla tytułów Sony bywają tylko czasowe.

Co więcej, Microsoft oferuje bezkonkurencyjną platformę Xbox Game Pass, dającą abonamentowy dostęp do setek tytułów. W bibliotece tej jak najbardziej da się też wskazać kilka ciekawych propozycji określanych jako Xbox exclusive.

Najlepsze gry exclusive Xbox One

W skromnym zbiorze gier na wyłączność Xbox One warto wyróżnić kilka tytułów. Oprócz nowinek marka postawiła na kontynuacje popularnych, flagowych serii. Na pewno warto zwrócić uwagę na:

• Forza Motorsport 7 i Forza Horizon 4 – kolejne odsłony jednej z najsłynniejszych serii gier wyścigowych;

• Halo: Masterchief Collection – kompilacja kultowych już gier FPS w realiach SF, w odnowionej formie;

• Gears 5 – kolejna część popularnej strzelanki, której akcja rozgrywa się w kosmosie;

• Sea of Thieves – piracka gra przygodowa w formie pasjonującej rozgrywki wieloosobowej;

• Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps – gra platformowa o pięknej oprawie graficznej, wyróżniająca się wysokim poziomem trudności;

• Sunset Overdrive – zabawna, przerysowana strzelanka z perspektywy trzeciej osoby, mająca miejsce w dystopijnym mieście przyszłości;

• Quantum Break – wysokobudżetowa gra akcji, opowiadająca historię bohatera posiadającego zdolność zaginania czasu;

• Ryse: Son of Rome – przygodowa gra akcji z elementami hack ‘n’ slash, której głównym bohaterem jest centurion Marius Titus, przywódca armii w realiach stylizowanych na czasy Cesarstwa Rzymskiego;

• Dead Rising 3 – trzecia cześć gry akcji z gatunku survival horror, w której młody mechanik Nick Ramos stara się przetrwać epidemię zmieniającą ludzi w krwiożercze zombie;

• Microsoft Flight Simulator – realistyczny symulator pilotowania statków powietrznych, z autentycznymi mapami odwzorowanymi na podstawie zdjęć satelitarnych.

Gdzie kupić gry na Xbox One?

Tytuły ekskluzywne i multiplatformowe kompatybilne z Xbox One można kupić w formie digitalnej w Xbox Store. Niezwykłą popularnością cieszy się usługa Xbox Game Pass, która działa na zasadzie serwisu z cykliczną płatną subskrypcją. Co miesiąc gwarantuje darmowy dostęp do wybranych tytułów, w które można grać bez ograniczeń. Gdy któryś z nich się spodoba na tyle, że zechce się posiadać go na własność, można skorzystać z przeceny.

Gry na Xbox One są także dostępne w formie pudełkowej. Zamawiając je przez Internet można czasem dostać je taniej niż nawet w ramach usługi Game Pass. Wiele graczy lubi też po prostu kolekcjonować własną biblioteczkę tytułów, gromadząc zbiory na wyeksponowanych półkach lub regałach. Ogromny wybór gier Xbox One w świetnej cenie można znaleźć na .

Gry na wyłączność Xbox One jak najbardziej zasługują na uwagę. Część z nich to naprawdę ciekawe tytuły, które zagwarantują świetną rozrywkę. Przekonaj się, które z nich sprawią Ci największą frajdę!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.